Pre tých, čo ma ešte nepoznáte : volám sa Zuzana Krajčíková Mikulová, som manželka, matka dvoch detí a terapeut srdcom aj dušou.

      Už viac ako 20 rokov ma profesionálne fascinuje svet ľudského tela na viacerých jeho úrovniach. Venujem sa fyzickému aj duševnému zdraviu. 

      Okrem gymnázia s jazykovým zameraním, som vyštudovala Strednú zdravotnícku školu, potom Univerzitu Tradičnej čínskej medicíny v Prahe - odbor diagnostika a fytoterapia. Absolvovala som viacero kurzov a seminárov v oblasti diagnostických techník. Taktiež kurzy pri ktorých som sa zlepšila v práci s energeticko - emočno - duchovnou sférou ako je reiki, kvantové liečenie ( som certifikovaný terapeut TKDM ), rodinné konštelácie, intuitívne vnímanie atď.  

      Na základe vlastných skúseností som vytvorila systém výučby Praktickej čínskej medicíny, práce s Kyvadlom, Techniku Transformácie Presvedčení a množstvo efektívnych meditácií. Vediem dvojročnú Školu praktickej čínskej medicíny.  

      S prípravkami Energy pracujem už takmer 20 rokov, všetky som osobne vyskúšala a následne použila v praxi. Používam ich stále, pretože spĺňajú moje vysoké kritériá, ktoré vznikli na základe môjho vzdelania a skúseností.  

 

      Pre tých, ktorí chcú vedieť ako to celé začalo : 

      Už ako dieťa som bola trochu " iná ". Rada som sa túlala sama lesom, milovala som lúky, kde ma fascinovali kvety a byliny. Vždy som nazbierala čo sa mi páčilo, doma porozkladala na stole a potom hľadala v atlase bylín, čo mám, ako sa to volá, na čo sa používa. Z vybraných rastliniek som varila čaje a samozrejme ich ponúkala rodine a sledovala či im chutí, ako sa tvária. Ak aj mali občas strach a pochybnosti, nedali to na sebe znať. Druhá moja vášeň boli veci medzi nebom a zemou. Všetky tie príbehy o duchoch, bosorkách a iných nadprirodzených javoch som doslova hltala. Na jednej strane som si predstavovala aké by to bolo, niečo také zažiť a na druhej strane ma občas premkol strach z neznámeho. Čím som bola staršia, tým intenzívnejšie som premýšľala aj nad smrťou, odmietala som prijať, že sa ňou všetko končí. Tá predstava bola strašná a mnohokrát som preto plakala v noci pod perinou.

      V puberte, asi v 14. roku sa mi do rúk dostali postupne všetky knihy od Raymonda Moodyho ( Život po živote, pred životom, medzi životmi... všetky možné variácie ), následne kniha Rozhovory s Bohom od Walscha a moja obľúbená Poselství od protinožcú ( Marlo Morganová ). Vtedy som vedela, že je to celé inak, nedokázala som to vyjadriť a ani celé obsiahnuť, ale......začala som veriť.

      Od mojich 19 - tich do 21 rokov som prešla veľkou školou  života, veľmi ťažkou a napriek alebo práve preto posiľňujúcou. Následne mi začalo silnieť vnímanie energií, začala som mať obrazy a vidieť veci, ktoré sa vymykali zdravému rozumu. Vždy keď bol v mojej blízkosti niekto chorý, alebo mal len bolesť hlavy, pálili ma dlane, neskôr som zistila, že ak ich priložím, dotyčnému sa uľaví. Akurát som sa potom cítila zle ja. Vedela som bolesť vziať, ale nevedela som ju odovzdať, vlastne som vôbec nevedela čo ďalej s ňou. Veľmi často v noci som vídala v zrkadle alebo za oknom rôzne tváre, postavy, niekedy len oči.....nepríjemné, zlé oči. Mala som z toho veľmi zlý pocit, strach.

      V tom období som sa znovu začala venovať bylinkám, ale už spracovaným v podobe sirupov, tinktúr, koncentrátov, kapsúl.... . Chvalabohu som vtedy stretla jednu skvelú ženu, dnes priateľku Zlatku, ktorá ma pomocou reiki čistila a postupne otvárala čakry aj oči. Mnoho vecí som vďaka nej pochopila. Ale chcela som vedieť stále viac, ako funguje naše telo, myseľ aj duša. Preto som sa rozhodla študovať externe strednú zdravotnú školu a následne univerzitu Tradičnej čínskej medicíny ( fytoterapia a diferenciálna diagnostika ). Potrebovala som a stále potrebujem poznať odpovede, riešenia a možnosti na všetko čo sa týka života. Preto som absolvovala ďaľšie kurzy ako je diagnostika prístrojom EAV, reiki, intuitívne vnímanie, vedomá kristalizace či kvantová terapia. Všetko to sú úžasné kurzy vďaka ktorým som si postupne začala uvedomovať, že všetko ale naozaj všetko je len a len o mne.

      Všetko mám vo svojich rukách, všetko si vytváram a za všetko som zodpovedná len JA. Za týmto poznaním sa ukrýva sloboda a neuveriteľná sila, ktorá dokáže zmeniť život od základov. Jedinou prekážkou je pochybnosť o sebe samom a svojich schopnostiach. Máme neskutočné možnosti. Najťažšie sú prvé kroky, pri ktorých je fajn mať pri sebe niekoho, kto tým už prešiel, kto už pochopil. Niekoho kto má odstup a skúsenosti.... . Preto nestrácajte čas ani energiu na " pokus - omyl ", netrápte sa, sme pripravení Vám pomôcť.  

                                                      Zuzana 🙂