Každé dieťa sníva svoj "detský" sen. Ani ja som nebol výnimkou. Chcel som sa naučiť pohnúť predmetmi na diaľku silou vlastnej myšlienky, vedieť ich prenášať na ľudí aj zvieratá. Ovládať všetky tie tajomné a zázračné veci. Namiesto toho som sa naučil ako chovať zvieratá, vypestovať si zeleninu, zatĺcť klinec a veľa, veľa užitočných vecí, aby som dokázal prežiť v tejto realite našej spoločnosti. Môj život bol pestrý. Zažil som veľa dobrého aj " zlého ". Tak, ako aj Vy, ktorí to práve čítate. Myslím, že nič z toho by som nechcel vynechať. To rozhodnutie je na základe jedného môjho obľúbeného príslovia - Všetko zlé je na niečo dobré. A potom prišiel deň " D ", keď som si dokázal povedať čo už nechcem vo svojom živote a začal som robiť veci, ktoré chcem.... . Myslím, že toto je najdôležitejšie v našom živote - rozhodnúť sa a prijať za to zodpovednosť. Pochopil som, že mať sny je veľmi krásne, avšak dôležitejšie je meniť ich na realitu....

      ....a potom to prišlo - kurzy, semináre, školenia....nový ľudia, nové názory...pohľady.....úplná zmena života. Začalo sa obdobie profesinálneho rastu. Absolvoval som niekoľko školení firmy Energy ako poradca pre prácu s prípravkami som účastníkom práve prebiehajúceho Inštitútu vzdelávania Energy. 

      Prešiel som kurzom Kyvadla, ktoré sa stalo prirodzenou súčasťou môjho života. Vďaka nemu som vytvoril jednoduchý spôsob ako nájsť a následne eliminovať Geopatogénne zóny ( GPZ ), napriamo a dokonca aj na diaľku. Stal som sa lektorom pre kyvadlo, práve so zameraním na GPZ. 

      Keďže s ľuďmi a pri svojej práci využívam aj energiu, pre lepšie vnímanie a väčšiu citlivosť, som absolvoval kurz Intuitívne vnímanie ( metóda podľa M. Komissarova ). 

      V neposlednom rade je kurz Hypnózy pod vedením PHDr. Zíku. Bol to skvelý kurz rozdelený na 2 stupne. Vďaka nemu som schopný pomôcť pri rôznych psychických problémoch, emočných blokoch, nadmernej tréme, fóbiách a aj pri závislostiach.

      Všetky poznatky a informácie využívam denne, či už pri práci s ľuďmi alebo v osobnom živote. A som pripravený pomôcť každému, kto prejavý záujem a hlavne ROZHODNE sa konať, meniť....TVORIŤ.

                                                 Róbert