O mne...

  Roky som sa hľadala a zároveň rozvíjala svoje danosti.  S bylinkami som sa stretávala od detských čias, kedy nám babička nimi liečila každú ranku aj nevoľnosť. Už vtedy som sa cítila dobre , pozorujúc ju s akou láskou nás ošetrovala vždy veriac v úspech. Brala som to ako niečo prirodzené. Cítila som, že mám k tomu blízko a dnes, už ako matka dvoch dospelých detí som sa našla. Mojou srdcovou prácou je pomoc ľuďom ako terapeut – masér.

Ako to všetko začalo... Čaro bylín...

Až pri svojich deťoch, z dôvodu opakujúcich sa ochorení a častých  návštev u lekára, som si povedala, že nie takto. Veď sa to musí dať aj inak . Ako sa hovorí  „ nič nie je náhoda“. Jedného dňa, roku 2001 som držala v ruke časopis, v ktorom mi zrak padol na VIRONAL – bylinný sirup. Mnoho času som strávila študovaním pôsobenia prípravkov Energy na fyzické a emocionálne telo. Vtedy som sa rozhodla ísť prírodnou cestou a pomáhať sebe aj mojej rodine bylinnými prípravkami. Dnes už môžem povedať , že som ich vyskúšala všetky a veľmi nám pomohli. Nebolo prednášky, ktorú by som obišla. Sama som sa pokúšala preniknúť do tajomstva pentagramu. Postupne som pochopila, že týmto smerom chcem ísť v živote. No nevedela som to uchopiť.

Snívam, skúmam, objavujem...

 „ Za dvadsať rokov budeš viac sklamaný z vecí, ktoré si neurobil, než z tých, ktoré si urobil. Teda odhoď kotvy. Odplávaj z bezpečného prístavu. Naber do plachiet priaznivý vietor. Skúmaj. Snívaj. Objavuj “ (Mark Twain).          

Tento citát sa mi dostal do rúk po dlhých rokoch práce, ktorá nebola zlá, veľa ma naučila, no už nenapĺňala moje srdiečko radosťou a spokojnosťou. Zuzka z klubu Energy Nová Dubnica ma nasmerovala a ja som sa našla v profesii masér-terapeut. Už na základnom masérskom kurze som zažila ako sa hovorí „deja vu“. Moje ruky úplne prirodzene vedeli čo robia. Naskytla sa mi príležitosť pracovať ako masér v kúpeľoch Trenčianske Teplice čo som využila ako skvelú prax. No nakoniec ma samotní  klienti nasmerovali na samostatnú dráhu. Pracujem ako masér- terapeut v Centre zdravia Gara. Absolvovala som mnohé kurzy, lymfatickú masáž, reflexné masáže chodidiel aj chrbta a hlavy, havajskú masáž, čínsku masáž a mnohé iné. Neustále sa vzdelávam, absolvujem Inštitút vzdelávania Energy, praktickú čínsku medicínu, všetko čo mi pomáha k tomu, aby som dokázala dať Vaše telo do rovnováhy.

 

Som tu pre Vás...

Nie som klasický masér, ktorý splní Vašu požiadavku. Dám vám viac. Na každého klienta sa pozerám komplexne, využívam pritom všetky nadobudnuté zručnosti diagnostiky , nielen pohybového aparátu. Po vzájomnej dohode vám nastavím postupné kroky k zlepšovaniu vášho problému a použijem najefektívnejšie techniky. Vaša túžba po zdravom a pohyblivom tele je mojím cieľom.

Moje ruky cítia pri prechode po chrbte každé napätie, nerovnosť, vydutie, ale aj chlad, horúčosť...

Telo sa mi prihovára svojim sfarbením počas masáže, napätím, fľakmi, znamienkami a inými prejavmi, ktoré majú súvis. Doslova z neho čítam ako v otvorenej knihe. Využívam skúsenosti z Havajskej masáže, čínskej masáže Tuina, Dornovej terapie, Breussovej masáže a vlastné skúsenosti , ktoré zaúčinkovali aj na mojom tele.

Počas masáže využívam aj bylinné krémy a esenciálne oleje, ktoré prispievajú k znásobeniu účinkov masáže. Pracujem s energiou a cez akupresúrne body a trigerpointy pomáham uviesť telo do rovnováhy. Uvoľňujem bloky, ktoré bránia v prúdení energie.

Počas svojej práce hľadám a vysvetľujem príčinu, ktorá spôsobila problém. V prípade záujmu Vám odporučím spôsob, ako si môžete pomáhať aj v domácom prostredí, aby sa Vaše telo, čo najskôr zregenerovalo a vy ste sa cítili čo najlepšie.

Teším sa na každého z vás, ktorý sa rozhodnete zlepšiť si svoje zdravie a chcete svoje telo vrátiť do rovnováhy.

Gabika