S prípravkom firmy Energy som sa prvý krát stretla v r. 1996. Bol to Gynex a v podstate som ani nevedela ako a bola som zaregistrovaná :-) . Chvíľu trvalo kým som pochopila, že je to presne to, čo chcem v živote robiť. V tom čase už moji rodičia naplno rozvíjali jeden z prvých Klubov Energy na Slovensku, organizovali prednášky a rôzne akcie. Postupne ma filozofia firmy vťahovala stále hlbšie a ja som začala túžiť vedieť stále viac. 

  Začal sa písať príbeh mojej cesty. Ako člen Energy som sa začala zúčastňovať firemných školení, fascinovane som počúvala prednášajúcich lektorov, a tajne som snívala, že raz budem ako oni. Všetky informácie o bylinkách o ich účinkoch, o fungovaní tela, ktoré zjavne funguje inak ako som si vtedy predstavovala. Moja zvedavosť sa postupne zmenila na nadšenie a vášeň. Ano - vášeň a neoddeliteľná súčasť môjho života. Nech to znie akokoľvek pateticky, je to tak! 

  Vďaka tomu som priebežne vyštudovala strednú zdravotnú školu ( hlavne kvôli praxi v nemocnici ), absolvovala som dobrovoľnú prácu na onkologickom oddelení ( veľká vďaka všetkým sestričkám a lekárom ), kde som mohla študovať a so súhlasom pacientov aplikovať výrobky. Následne som zvládla 3 roky tradičnej čínskej medicíny v Prahe ( fytoterapia a diferenciálna diagnostika ). K tomu veľké množstvo diagnostík v praxi, štúdium kníh.... .  

  To všetko prispelo k tomu, že som v r. 2007 vybudovala Klub Energy a neskôr som sa stala lektorom firmy Energy. Takže sny sa plnia :-) . 

  A prečo vlastne Energy ? Nepoznám lepšie prípravky :-), a to ich poznám dosť veľa. Jednoducho filozofia piatich elementov, vytvorená hierarchia prípravkov, použité byliny, ktoré sú hlavne z našej oblasti, k tomu termálna voda z Podhájskej, energetický potenciál, to všetko je v dokonalej harmónii. Všetko na seba krásne nadväzuje, dopĺňa sa. Z jednej strany je to tak nádherne jednoduché a z inej neskutočne zložité :-) . Dokážu riešiť fyzické problémy, emočné aj energetické. Dá sa s nimi hrať aj robiť zázraky. Len to treba vedieť a nemať pri ich používaní a kombinovaní strach. 

  Ja strach nemám, naopak každý " problém " je výzva. Ak potrebujete poradiť, pomôcť.... sme TU. ❤