Kurz : Práca s kyvadlom

            

Kyvadlo je skvelý " nástroj ", s ktorým si dokážete v živote pomôcť v rôznych oblastiach - zdravie, vzťahy, práca, minulosť.... .

 

  Taktiež si s jeho pomocou viete nájsť rôzne bloky, ktoré Vás ovplyvňujú, nájsť a zrušiť negatívne pripojenia, ktoré odoberajú energiu a spôsobujú aj mnohé zdravotné ťažkosti. Kontrola čakier, aury, čistenie, doplnenie energie a obnovenie prirodzenej energetickej ochrany je samozrejmosťou.

 

  Nie je ťažké naučiť sa pracovať s kyvadlom, náročnejšie je vedieť sa stíšiť, vedieť správne klásť otázky a hlavne ho neovplyvňovať svojou mysľou alebo dokonca túžbami či snami.

 

  Na našom kurze sa naučíte základy práce s kyvadlom ako je kalibrovanie, prepojenie sa s ním, tvorenie správnych otázok, ale taktiež stíšiť sa, uzemniť, precítiť energiu, načúvať sebe samému. A postupne prejdeme k zložitejšej práci s ním ako je vyhľadanie zdravotného problému, geopatogénnych zón a postupne vkĺznete aj do tajomstva dešifrovania symbolických odkazov.

 

  Keďže je toho viac a náš zámer je naučiť ľudí pracovať s kyvadlom čo najefektívnejšie, rozdelili sme kurz na tri semináre. Každý z nich je bohatý na informácie a praktické skúsenosti.

 

Na 1. seminári sa naučíte :

 

 - vybrať si správne kyvadlo, naladiť sa naň, nakalibrovať si ho a vyčistiť. Taktiež dôležité techniky pre prácu s kyvadlom ako je uzemnenie, vedieť sa stíšiť, precítiť energiu a načúvať sebe samému. To je základná príprava na prácu s kyvadlom. Naučíte sa čistiť a otvárať čakry, zatvárať a čistiť auru, zrušiť pripojenia rôznych negatívnych energií na svojich čakrách a jemnohmotných telách a veľa ďalšieho. 

 

Na 2. seminári sa naučíte :

 

- zaujímavý spôsob diagnostiky, kde si dokážete nájsť príčiny svojich zdravotných problémov. Pomocou kyvadla je možné určiť, ktorý orgán je v oslabení alebo v záťaži, či je záťaž spôsobená vírusom, baktériou, parazitom či inou škodlivinou. Pozrieť sa, na ktorej úrovni je zdravotný problém, či na energetickej, emočnej alebo fyzickej. Dokážete  taktiež  testovať  vhodnosť potravín či bylín na zlepšenie svojho zdravia. A mnoho ďalšieho zaujímavého... . 

 

Na 3. seminári sa naučíte :

 

 - čo sú geopatogénne zóny (GPZ) a ako vznikajú, aké GPZ  existujú, aký je ich vplyv na vaše zdravie, čo všetko môžu spôsobiť v živote človeka, ako ich vyhľadať a aké sú možnosti na ich odrušenie. Budete pracovať s konkrétnym pôdorysom Vášho domu / bytu, získate vedomosť ako sa programuje krištáľ, každý dostane jeden ako darček, ktorý si naprogramuje podľa svojich potrieb.

 

- po absolvovaní obdržíte certifikát

   1.časť kurzu kyvadla - 24.08.2019 v Centre zdravia GARA    Nová Dubnica                                       

  2. časť kurzu kyvadla - diagnostika :  v Centre zdravia GARA Nová Dubnica 

 3. časť kurzu kyvadla - GPZ -  v Centre GARA Nová Dubnica

cena : 35 eur

Viac informácií : Róbert Krajčík 0903 535 523