Práca s energiou

      Zámer kurzu je naučiť základné techniky, ktoré sú potrebné pre prácu s energiou. Nielen preto aby ste si nevedomo neublížili, ale hlavne preto aby ste vedeli využiť všetky techniky v bežnom živote. Mnoho techník sa dá využiť pri bežných veciach, ako je napríklad zníženie až úplné zbavenie sa bolesti, slabosti, neistoty či strachu....v podstate na to, aby ste zvládali každodenné povinnosti a hlavne komunikáciu bez zavádzajúcich emócií. 

     Kurz je určený pre každého, začiatočníka aj pre človeka, ktorý s energiou už pracuje.

     Kurz je vedený výhradne prakticky, každú jednu techniku si vyskúšate a precítite. Sú to techniky vo svojej podstate jednoduché a rýchle. Nie je potrebné sa pripravovať na ich zvládnutie, stačí vám zopoár minút.  

     Všetky techniky sa môže naučiť naozaj každý. Nie je potrebné žiadne zasvätenie ani špeciálne danosti. Doteraz som to bez väčších problémov naučila každého. Som presvedčená - VIEM, že energie sú tu pre všetkých a je len na nás či ich využijeme a ako. Jediné čo potrebujete, je naučiť sa ich vnímať a použiť vo svoj prospech. Aby ste si mohli pomôcť v rôznych situáciách či problémoch. A hlavne, aby ste získali nezávislosť.

     A čo sa naučíte ? 

- uzemnenie

-kontrola, otvorenie a vyčistenie čakier

- kontrola, vyčistenie a posiľnenie aury

- cielene využiť energiu Zeme

- vnímať, vidieť, cítiť energiu a vedieť ju presunúť do tej časti tela kde je potrebná

- prijať ju a poslať inej osobe

- precítite si energiu každej emócie

- účinné očistné techniky, či už od cudzích energií alebo emócií...

- a určite získate mnoho zaujímavých a prospešných informácií, vďaka ktorým sa zbavíte zbytočného strachu alebo pochybností... 

     Nezabudnite : čím viac informácií a praktických techník poznáte, tým skôr dokážete byť pánom svojho života. Rada vám s tým pomôžem.

 

Viac informácií ohľadom času a ceny je v sekcii : cenník kurzov.

 

                                                     Zuzana