Moja cesta ku geopatogénnym zónam

  Bola to ľadová sprcha, tá informácia, že na pozemku nášho novo zrekonštruovaného domu je zlá energia. Nech ma môj „ zdravý rozum „ chcel presvedčiť o opaku, veril som jej. Lepšie povedané veril som intuícii našej kamarátky, o ktorej som si bol istý, že „ vie „. Človek má však vždy na výber. Tak ako aj ja- bude to problém alebo výzva ? Rozhodol som sa a „ zrazu náhodou „ sa mi do rúk dostala kniha – Prastaré tajomstvo kvetu života od Melchizedeka, ktorá hovorí aj o božskej geometrii. Vypracoval som si veľa geometrických náčrtov, ale stále tomu niečo chýbalo. Riešenie ! Každý dostane to čo chce a stalo sa – geopatogénne zóny. Opäť množstvo nových informácií, overovanie, meranie, skúšanie... . Stálo ma to veľa úsilia a energie, ale tá obrovská úľava a radosť – stálo to za to. Spoznal som každý kút pozemku aj domu, presne viem kde je aká zóna – pozitívna či negatívna. A vďaka pochopenému a naučenému som odrušil negatívne zóny, čo sa odzrkadlilo na vegetácií, ale hlavne na pocitoch, dobrom spánku a otvorených vzťahoch.

  Preto chcem pomôcť svojimi skúsenosťami aj Vám – tým, ktorí sa rozhodli.... .

  Našou novou ponukou je meranie geopatogénnych zón, ktoré dokážu negatívne vplývať na ľudský organizmus, psychiku aj vzťahy.

   Zóny sa dajú zamerať priamo na mieste, kde po dohode s Vami prídem, zmeriam, odpoviem na Vaše otázky, navrhnem spôsob eliminácie a pomôžem s realizáciou.

   Zameranie sa dá zrealizovať aj nepriamo, k tomu potrebujem pôdorys objektu, na základe ktorého vyhodnotím a určím možnosti riešenia. 

   V prípade záujmu ma kontaktujte . 0903 535 523, bobokrajcik@gmail.com

Ceny sú uvedené v cenníku.

                                                                     Krajčík Róbert